O Nas

Uczelnia

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania jest jedną z największych prywatnych uczelni w Polsce oferującą 11 kierunków ( I i II stopnia) oraz 70 specjalizacji. Obecnie uczelnia kształci 8000 studentów. WSIiZ posiada najlepszą infrastrukturę składającą się z kampusu w Rzeszowie, Tyczynie oraz Kielnarowej   

W roku 2012 według rankingu tygodnika "Wprost" i magazynu "Dlaczego", WSIiZ zajął I miejsce w Polsce wśród niepublicznych uczelni niebiznesowych natomiast według rankingu dziennika "Rzeczpospolita" i magazynu "Perspektywy" uczelnia zajęła I miejsce w Polsce południowo-wschodniej i V wśród wszystkich uczelni niepublicznych magisterskich w kraju. WSIiZ zajął też II miejsce w konkursie "Na najbardziej innowacyjną i kreatywną uczelnię w Polsce".

Jesteśmy uczelnią międzynarodową i m.in. dlatego nasi studenci mogą stanowić przyszłą kadrę dla polskich firm rozwijających działalność gospodarczą w różnych krajach. Studia w WSIiZ to również budowanie wśród młodzieży z wielu krajów świata wzajemnego zrozumienia, tolerancji, akceptacji oraz rozwijania wrażliwości na odmienną mentalność i zwyczaje. To właśnie wielokulturowość – tak charakterystyczna dla współczesnych nam czasów – jest atrybutem WSIiZ 

Życie w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie posiada swoje akademiki, ulokowane w nowoczesnym Kampusie uczelni w Kielnarowej, który zaliczony jest do najpiękniejszych ośrodków akademickich w Polsce.

Ponadto WSIiZ posiada własną bazę mieszkań, która liczy kilkadziesiąt adresów rozmieszczonych w niedużej odległości od siedziby głównej. Średni koszt wynajmu pokoju w mieszkaniu 3-pokojowym to około 400-450zł.

Rzeszów jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce.

Ciekawostki na temat naszego miasta znajdują się pod adresem: www.rzeszow.pl